Warsztaty Dobrego Ruchu Online

Metoda CANTIENICA® to trening wysokiej koncentracji, który ułatwia relaks we wszystkich stresowych sytuacjach dnia codziennego.

Im bardziej zrelaksowane jest ciało podczas ćwiczeń tym większe czerpie korzyści. Podczas zajęć każdy zachowuje własny rytm, mały ruch i puls.

Warsztaty prowadzone na podstawie modułów:
CANTIENICA® - Program Power,
CANTIENICA® - Trening dna miednicy

Zdecydowałam się na prace Online, gdyż wiem jak ważny jest dobry ruch na co dzień. Nie mając szerokiego dostępu do specjalistów pozwól samemu sobie pomóc. Podczas warsztatów nauczę Was jak dbać o siebie, co robić aby nie bolało tu i teraz i później też.
Jak podnosić, dźwigać, wspinać się po schodach, nosić dziecko, spacerować czy biegać. Bez ucisku i bólu. Bez nietrzymania moczu. Uciążliwość popuszczania moczu ma wiele przyczyn i jeszcze więcej skutków. Nie daj się. Naucz się tak pracować swoim ciałem, żebyś to TY była Panią lub Panem własnego losu. Brak ruchu, stres i ciągłe siedzenie przy komputerze sprzyjają takim dolegliwością. Pomóż sobie, zaufaj sobie i zmień złe nawyki.

Trening CANTIENICA® to aktywizacja mięśni głębokich ich sprzężenie z jedną z najważniejszych grup mięśniowych jaką są mięśnie dna miednicy.
Subtelne ćwiczenia, które poprzez systematyczne wykonywanie przyczyniają się do poprawy jakości życia.

Ćwiczenia wzmacniają i utrzymują kondycję fizyczną, kształtują sylwetkę zgodnie z jej naturą. Zacząć ćwiczyć można na każdym etapie swojego życia, niezależnie od wieku. Sama założycielka, była osobą dojrzałą gdy zaczynała prace z metodą. Przed ciążą, jak i tuż po jak również w czasie późniejszym, gdy zaczynają nam wiotczeć mięśnie. Lecz najważniejszą funkcją i korzyścią dla ćwiczącego jest zadowolenie i dobre, bezbolesne samopoczucie. Zaburzona statyka ruchu, ból i dyskomfort we własnym ciele stanowią poważny problem, szczególnie dla osób prowadzących aktywny tryb życia. Aby ograniczyć ryzyko pojawienia się problemów bardzo ważna jest odpowiednia profilaktyka, polegająca na systematycznym wykonywaniu ćwiczeń wzmacniających mięśnie, w tym mięśni głębokich dna miednicy. Pozwól sobie na komfort ruchu, poznaj korzyści płynące z anatomicznie dobrego ruchu dla urody i zdrowia.

Terminy:
6,7 Czerwca 2020
4,5 Lipca 2020

Program zajęć

Sobota 15:00 - 18:00
Wprowadzenie do metody CANTIENICA® wraz z ćwiczeniami. Pierwszy dzień skierowany jest do osób, które nie mają doświadczenia z metodą CANTIENICA® lub dotąd niewielkie, świadomych odpowiedzialności za własne zdrowie, zainteresowanych skuteczną prewencją i autoterapią oraz naturalnym wyglądem. Po tych zajęciach można dołączyć do grup ćwiczących w niedzielę.

Niedziela
10:00 - 11:00
11:15 - 12:15 Zajęcia dla znających podstawy i już praktykujących trening metodą CANTIENICA® . Dwie sesje po 60 minut, które są kontynuacją warsztatów a zarazem 2 lekcjami, do których można dołączyć niezależnie od soboty.

Koszt całych warsztatów sobota + niedziela 280 zł.
Sama sobota 200 zł.
Sama niedziela 100 zł (jedna godzina 50 zł.).

Liczba miejsc ograniczona, z uwagi na kameralność zajęć.
Zgłoszenia na agnieszka.woronin@cinstruktor.pl

Prowadzący: Agnieszka Woronin
Instruktor CANTIENICA®
www.cinstruktor.pl

© 2020

Do góry