Warsztaty Dobrego Ruchu

CANTIENICA® kurs o wysokiej koncentracji, który ułatwia relaks we wszystkich stresowych sytuacjach dnia codziennego.

Im bardziej zrelaksowane jest ciało podczas treningu tym większe czerpie korzyści. Podczas zajęć każdy zachowuje własny rytm, mały ruch.

Warsztaty prowadzone na podstawie modułów:
CANTIENICA® - Program Power,
CANTIENICA® - Trening dna miednicy

Ćwiczenia wzmacniają i utrzymują kondycję fizyczną, kształtują sylwetkę zgodnie z jej naturą. Ćwiczyć można zacząć na każdym etapie swojego życia, niezależnie od wieku. Sama założycielka, była osobą dojrzałą gdy zaczynała pracę z metodą. Przed ciążą i tuż po jak również w czasie późniejszym, gdy zaczynają nam wiotczeć mięśnie. Lecz najważniejszą funkcją i korzyścią dla ćwiczącego jest zadowolenie i dobre, bezbolesne samopoczucie. Zaburzona statyka ruchu, ból i dyskomfort we własnym ciele stanowią poważny problem, szczególnie dla osób prowadzących aktywny tryb życia. Aby ograniczyć ryzyko pojawienia się problemów bardzo ważna jest odpowiednia profilaktyka, polegająca na systematycznym wykonywaniu ćwiczeń wzmacniających mięśnie, w tym głębokie dna miednicy. Pozwól sobie na komfort ruchu, poznaj korzyści płynące z anatomicznie dobrego ruchu dla urody i zdrowia.

Metoda uczy pracy anatomicznie poprawnej, pracy która jest zgodna z organizmem. Założycielką koncepcji jest Benita Cantieni, która od 1997 roku cały czas udoskonala metodę powiększając tym samym grono terapeutów i instruktorów zarówno w Europie jak i w Stanach Zjednoczonych. Metoda jest pomocą do samodoskonalenia nieprawidłowych postaw, które są najczęstszą przyczyna zaburzeń w naszej sylwetce. Metoda pomaga w zrozumieniu funkcjonowania ciała, co jest dla aparatu ruchu dobre, a co może sprawić ból i próżniejsze kłopoty. Kształtuje zdolność postrzegania ciała oraz samoświadomość, która może zostać utracona poprzez lata jednolitych treningów.

Trening CANTIENICA® to aktywizacja mięśni głębokich ich sprzężenie z jedną z najważniejszych grup mięśniowych jaką są mięśnie dna miednicy. Subtelne ćwiczenia, które poprzez systematyczne wykonywanie przyczyniają się do poprawy jakości życia, do wzrostu sprawności osób mało aktywnych fizycznie jak i do wzrostu efektywności wszelkich form aktywności fizycznej.

Terminy:
15-16 luty 2020
Sobota 15-18, Niedziela 10-13
28-29 marzec 2020
Sobota 15-18, niedziela 10-13

Program zajęć

Sobota
Wprowadzenie do metody CANTIENICA® wraz z ćwiczeniami. Pierwszy dzień skierowany jest do osób, które nie mają doświadczenia z metodą CANTIENICA® lub dotąd niewielkie, świadomych odpowiedzialności za własne zdrowie, zainteresowanych skuteczną prewencją i autoterapią oraz naturalnym wyglądem. Po tych zajęciach można dołączyć do grup ćwiczących w niedzielę.

Niedziela
Zajęcia dla znających podstawy i już praktykujących trening metodą CANTIENICA® . Dwie sesje po 80 minut, które są kontynuacją warsztatów a zarazem 2 lekcjami, do których można dołączyć niezależnie od soboty.

Studio MAMOISELLE
ul. Mistrzowska 15, I p.
Warszawa

Koszt całych warsztatów sobota + niedziela 250 zł.
Sama sobota 150 zł.
Sama niedziela 120 zł.

Liczba miejsc ograniczona, z uwagi na kameralność zajęć.
Zgłoszenia na agnieszka.woronin@cinstruktor.pl

Prowadzący: Agnieszka Woronin
Instruktor CANTIENICA®
www.cinstruktor.pl

© 2020

Do góry