~ "Polecam te zajęcia jako trening mięśni dna miednicy, podstawa w stabilizacji w zapobieganiu i leczeniu bólów kręgosłupa oraz jako trampolina wyniku sportowego i dobrego samopoczucia"
Tomasz Trojnar lek.med terapeuta manualny ~

Zajęcia

~ Każdy nowicjusz, który rozpoczyna przygodę z metodą CANTIENICA® jest zobowiązany do uczestnictwa w zajęciach wprowadzających. ~
~ SPOTKANIA ODBYWAJĄ SIĘ W KAMERALNYCH GRUPACH CO POZWALA NA WYDOBYCIE DUŻEGO POTENCJAŁU TRENINGU, WYSOKIEGO POZIOMU MERYTORYCZNEGO. JEST MIEJSCE NA INDYWIDUALNE PODEJŚCIE DO KAŻDEGO UCZESTNIKA. TAKA FORMA ZAJĘĆ DAJE NIESKOŃCZONE MOŻLIWOŚCI ĆWICZEŃ DLA OSÓB W KAŻDYM WIEKU I NA KAŻDYM POZIOME ZAAWANSOWANIA. ~

Szczegóły zajęć.

Grafik zajęć online

Godzina WTOREK ŚRODA CZWARTEK
10:00 CANTIENICA® - TRENING DNA MIEDNICY
CANTIENICA® - Body in Evolution
18:00 CANTIENICA® - TRENING DNA MIEDNICY
CANTIENICA® - Body in Evolution
CYKL TRENING DNA MIEDNICY

*Na wszystkie zajęcia obowiązują zapisy.

Metoda CANTIENICA® - TRENING DNA MIEDNICY ma holistyczne podejście do pracy z ciałem. Uczy świadomej pracy mięśniami głębokimi, ich sprzężeniem i aktywizacją jednej z najważniejszych grup mięśniowych jaką są mięśnie dna miednicy!
Ćwiczenia tych partii mięśni jeszcze nigdy nie były tak blisko nas, tak dostępne bez wychodzenia z domu. Gdziekolwiek jesteś, zapraszam Cię do mnie. Pokażę, wyjaśnię, wytłumaczę. Trening dna miednicy metodą CANTIENICA® z profesjonalnym coachingiem w twoim domu.

Liczba miejsc w grupach ograniczona, z uwagi na specyfikę pracy oraz wydajność sprzętu.
Jesteś zainteresowany, napisz do mnie. Zajęcia odbywają się odpłatnie.

Aby skorzystać z zajęć należy wysłać maila na adres podany poniżej ze swoim imieniem i nazwiskiem oraz informacją do której grupy chcesz przystąpić. W odpowiedzi zwrotnej otrzymasz informacje jak opłacić zajęcia.
Po dokonaniu wpłaty zostaniesz wpisana/y na listę uczestników. Najpóźniej godzinę przed zajęciami otrzymasz link do systemu wideo konferencji.

Zgłoszenia na agnieszka.woronin@cinstruktor.pl

POJEDYŃCZE ZAJĘCIA GRUPOWE 70 ZŁ,
KARNET NA 4 ZAJĘCIA GRUPOWE 200 ZŁ

© 2024

Do góry